APLIKAČNÍ CENTRUM KONTAKTNÍCH ČOČEK

 

Aplikujeme kontaktní čočky značek

 

     

Wilens s.r.o.

 

Aplikace kontaktních čoček

V naší optice provádíme též aplikaci kontaktních čoček. V rámci první aplikace provede optometrista přeměření zraku, jak ve smyslu změření dioptrií, tak změření zakřivení přední plochy rohovky, což je důležitý údaj pro výběr vhodného typu kontaktní čočky. Rovněž provede vyšetření předního segmentu oka jako nedílnou součást předaplikačního vyšetření.

Poté optometrista doporučí a vybere vhodný typ kontaktní čočky právě pro Vás, doporučí režim nošení kontaktní čočky, vhodný typ péče o kontaktní čočky a frekvenci následných kontrol. Následné kontroly je potřebné absolvovat zpravidla jednou za půl roku a jsou samozřejmou součástí naší péče o nositele kontaktních čoček.

Vyšetření, aplikace a zaškolení v manipulaci kontaktních čoček trvá přibližně 1 hodinu.

 

 

Kdo to je optometrista?

  • vyšetřuje zrakové funkce a provádí metrická vyšetření refrakce oka, určuje refrakční vadu, provádí korekce a rozhoduje, zda je ke korekci refrakční vady vhodné použít dioptrické brýle, kontaktní čočky nebo speciální optické pomůcky, předepisuje je, zhotovuje je a opravuje je.
  • vyšetřuje v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad,provádí poradenskou činnost v oblasti refrakčních vad.
  • při podezření na oční onemocnění doporučuje pacientům vyšetření u lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru oftalmologie.
  • aplikuje kontaktní čočky a předává je s poučením a doplňkovým sortimentem pacientům a provádí jejich následné kontroly.

V naší optice provádíme vyšetření pomocí kvalitních vyměřovacích přístrojů značky Topcon. Provádíme zde jak objektivní vyšetření refrakce pomocí autokeratorefraktometru oka, tak subjektivní ověření refrakce na moderním projekčním optotypu značky Topcon.

Každému zákazníkovi věnujeme dostatek času tak, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků měření. Přímá spolupráce optometristy s očním optikem u nás zaručuje výběr brýlí přesně podle požadavků zákazníka.

 

CRAZY KONTAKTNÍ ČOČKY

CRAZY KONTAKTNÍ ČOČKY

Dioptrické crazy čočky jsou určeny pro příležitostné nošení po dobu tří měsíců především na akce při kterých chceme šokovat, nebo razantně změnit výraz své tváře.

více
PÉČE O KONTAKTNÍ ČOČKY

PÉČE O KONTAKTNÍ ČOČKY

Šest funkcí nutných pro péči o kontaktní čočky...

více
Typy kontaktních čoček

Typy kontaktních čoček

Měkké, Tvrdé, Denní, 14-ti denní, Měsíční, Roční, Barevné

více

kontakty

 

Lázeňská optika TřeboňRožmberská optika Třeboň    Optika na poliklinice Třeboň

 

 

 


 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout