Adidas

Nové modely slunečních brýlí Adidas 2015

Adidas Evil Eye Halfrim - jedny brýle pro celou rodinu

Dokonalé sportovní brýle adidas s perfektně funkčními obroučkami a vysoce kvalitními filtry. Polohovatelné a odnimatelné straničky a nosník, možnost výměny a dokoupení skel různých barev dle účelu, kompatibilní s dioptrickou vložkou.

Vidění je namáhavé. Ve skutečnosti viděním spotřebováváme okolo 25% výdeje energie našeho těla. Toto procento ještě vzrůstá, pokud je naše vidění omezováno zhoršenými podmínkami jako je ostrý sluneční svit, vítr, déšť, hmyz nebo prach. Naše oči jsou navíc „navrženy“ pro pohyb pomalejší než 10 kilometrů za hodinu. Vidění je také ovlivňováno slzením. To jsou všechno důvody, proč se ochrana zraku stala naprosto zásadní věcí při většině outdoorových sportů.

Firma Adidas si toto všechno uvědomuje, a proto navrhla ve spolupráci s mnoha špičkovými atlety řadu vysoce funkčních sportovních brýlí zančky Adidas. Na základě jejich nápadů a požadavků vytvořila firma Adidas mnoho chytrých a funkčních detailů. Ať už jde o brýle pro specifický sport jako je jízda na kole nebo běh, brýle Adidas kombinují svěží vzhled, funkčnost a pohodlí.

 

Rožmberská optika - Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím