KDO TO JE OPTOMETRISTA?

 

  • vyšetřuje zrakové funkce a provádí metrická vyšetření refrakce oka, určuje refrakční vadu, provádí korekce a rozhoduje, zda je ke korekci refrakční vady vhodné použít dioptrické brýle, kontaktní čočky nebo speciální optické pomůcky, předepisuje je, zhotovuje je a opravuje je.
  • vyšetřuje v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad,provádí poradenskou činnost v oblasti refrakčních vad.
  • při podezření na oční onemocnění doporučuje pacientům vyšetření u lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru oftalmologie.
  • aplikuje kontaktní čočky a předává je s poučením a doplňkovým sortimentem pacientům a provádí jejich následné kontroly.

V naší optice provádíme vyšetření pomocí kvalitních vyměřovacích přístrojů značky Topcon. Provádíme zde jak objektivní vyšetření refrakce pomocí autokeratorefraktometru oka, tak subjektivní ověření refrakce na moderním projekčním optotypu značky Topcon.

Každému zákazníkovi věnujeme dostatek času tak, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků měření. Přímá spolupráce optometristy s očním optikem u nás zaručuje výběr brýlí přesně podle požadavků zákazníka.

 

V našem týmu najdete profesionální optometristy

 


 

kontakty

 

Lázeňská optika TřeboňRožmberská optika Třeboň    Optika na poliklinice Třeboň

 

 

 


 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout