Jedinečné technické řešení vrtaných obrub Minima spočívá ve způsobu uchycení brýlových čoček do obruby a v technickém provedení obruby.

Minima je francouzská kolekce výhradně vrtaných brýlí. Hlavním krédem značky je minimalismus – jednoduché linie a nenápadná dokonalost. Naprosté pohodlí a funkčnost jsou považovány za samozřejmost.

 

Dioptrické brýle MINIMA

Minima dioptrická kolekce je mezi optiky ceněna jak pro své technické řešení a lehkost, tak i pro velkou variabilitu. Můžete si vybírat z několika technických řad, velikostí, z více jak 30 barev a vše kombinovat s různými tvary skel. Výsledný model můžeme zcela přizpůsobit vaší osobnosti!

 

Sluneční brýle MINIMA

Sluneční Minima je obdobně jako celá kolekce navržena v minimalistickém duchu. Přitom se jí daří prosazovat i nejmódnější světové trendy. Šik a komfortní pro muže i ženy všech věkových kategorií. Využijete ji jako ochranu proti slunci, módní doplněk nebo i na sport. S výjimkou tzv. "štítové varianty" umožňuje i zasazení zabarvených dioptrických čoček.

 

Dětské brýle MINIMA

Minima Junior je jemná, ale přesto pevná vrtaná obruba. Díky dokonalým technickým vlastnostem je zejména v kombinaci s tzv. trivex čočkami velmi odolná. Při každé změně dioptrií můžete navíc dítěti vybrat i větší tvar skel a není potřeba pořizovat novou obrubu. Minima roste s vaším dítětem až do juniorského věku!

FotogaleriePřeskočit fotogalerii

 

Lázeňská optika TřeboňRožmberská optika Třeboň    Optika na poliklinice Třeboň

 

 

 


 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout