Značkové dioptrické brýle Red Bull

Abyste pochopili tradici značky Red Bull Racing Eyewear, budete se muset podívat zpět - konkrétně k  samotným začátkům brýlí. Kdo považuje nýtovavé nebo nůžkvé brýle za středověkou kuriozitu, ten se mýlí. Hned od začátku, brýle byly mistrovská díla materiálovým řemeslnickým zpracováním. Nešlo jen o usazení zvětšovacích skel do přiměřeně robustního materiálu - technologie v té době nesahala tak daleko.Značkové dioptrické Red Bull

Tlak módních trendů nutil výrobce brýlí být stále více inovativnější. A to je místo, kde Red Bull Racing Eyewear přichází do hry - značka, která má komplexní znalosti sofistikovaných materiálů. A nejen to, Red Bull Racing Eyewear je také revoluční, pokud jde o vynalézavost a bohatství nápadů. Je tu ještě jedna věc, jedinečný design, který dává každému modelu svůj nezaměnitelný charakter. Materiál, technologie a trend doby - kdo by si myslel, že tradice může být tak moderní.

Nové modely dioptrických brýlí RedBull 2015

 

Model "Carbon". Každý váží pouze 14 gramů!!!

Carbon

Tyto obruby od Red Bull Racing Eyewear jsou vyrobeny z karbonu. Karbonová vlákna se vyrábějí průmyslově a vyznačují se svými unikátními vlastnostmi: vysokou odolnost, nízká hmotnost, pružnost a hladká povrchová struktura. Karbon se používá téměř ve všech aspektech našeho života, například v palivech, technologiích a medicíně. Stejně tak i ve Formuli 1. Použití tohoto high-tech materiálu při výrobě brýlí je obrovskou inovací.

Stainless steel

Nerezová ocel je druh oceli s mimořádně vysokou čistotou, pružností a pevností. Části vozů Formule 1 jsou stále ještě vyrobeny z lehkých kovů, např. podvozek. Nerezová ocel je klasický materiál pro obruby brýlí. Díky své flexibilitě jsou brýlové obruby výrazně lehčí a znatelně pohodlnější. Red Bull Racing brýle z kolekce Stainless steel se vyznačují extra tenkými (0,6 mm) obrubami z německé nerezové oceli. Pohodlné, super-lehká a ultra-tenké.

Acetate

Acetát celulózy je přírodní materiál vyrobený z bavlny. Je snadno opracovatelný a umožňuje širokou škálu barev, tvarů a efektů. Díky své pružnosti a nízké hmotnosti je materiálem pro klasické a dynamické brýle. Dobrá odolnost proti poškrábání, hladký, matný vzhled a odolnost proti vodě, tuku a oleji jsou perfektními vlastnosti tohoto materiálu pro kolekci Acetate Red Bull Racing. Materiál lze velmi snadno tvarovat, což je základem sportovního designu. Dynamické a nadčasové.

TR90

Tento transparentní polyamid je velmi flexibilní a odolný materiál vyrobený ze směsi různých umělých pryskyřic s dobře vyváženým poměrem pevnosti a hmotnosti. Vzhledem k těmto vlastnostem je TR90 ideálním materiálem pro výrobu vizuálně a technicky náročných výrobků. V automobilovém průmyslu, nejmodernější technologie a optimalizace až do nejmenších detailů hrají důležitou roli. Z materiálu TR90  jsou vyrobeny některé části karosérie Formule 1. Red Bull Racing Eyewear používají Grilamid jako plošný materiál pro frézování, tak i pro vstřikování. Tyto brýle představují sportovní konstrukci, inovativní materiály a jasné, precizní provedení. Sportovní a sofistikované.

Jednoduše výjimečné!

Rožmberská optika - Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím