Alpina

Německá kvalita, nadčasový design, to vše Vám přináší kolekce brýlí ALPINA, unikátní spojení dioptrických brýlí se sportovní funkcí.  Jsou adrenalinové sporty Vaše vášen a životní styl? Pak víte, jak důležitá je ochrana. Vyberte si z naší kolekce brýlí  ALPINA a máte jistotu, že jste pro svůj zrak udělali maximum.

Převážná většina modelů je opatřena buď dioptrickou vložkou nebo nabízí možnost zábrusu korekčních čoček. Všechny modely brýlí  ALPINA jsou vybaveny speciálními sportovními čočkami z high-tech materiálu Macrolon® od Bayera. Řada modelů brýlí ALPINA také umožňuje výměnu čoček podle počasí a intenzity slunečního záření.

Další výhodou brýlí ALPINA je unikátní systém ventilace a ochrana proti zamlžení, která je zaručena i ve velice extrémních podmínkách. Patentovaný systém vložení dioptrických čoček (dnes ve většině případů plastových) do vnitřního plastového štítu spolu se snadnou výměnou ochraných skel činí z brýlí ALPINA jedničku na trhu v bezpečnosti a pohodlí.

Rožmberská optika - Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím