Tag Heuer

VÝPRODEJ!

Tuto značku brýlí již vyprodáváme, výrobce končí s distribucí v ČR.

 

S konceptem maximálního komfortu nošení vytvořila firma TAG Heuer svoji ojedinělou kolekci brýlových obrub. Nízké váhy a vysoké pevnosti brýlového středu je dosaženo použitím titanu. Největší předností však zůstává nová konstrukce stranic. Jsou tvořeny jádrem z Beta titanu s tvarovou pamětí potaženým speciálním barvitelným polymerem. Jádro s proměnným profilem umožňuje zároveň vysokou flexibilitu i tvarovatelnost stranic kolem spánků a boltců uší. Ty ve výsledku přiléhají pohodlně k hlavě, citlivých partiích se nemusí vůbec dotýkat, díky poddajnosti polymeru naprosto netlačí a přitom nepadají.

Další podstatnou maličkostí je u vrtaných patentů řešení uchycení brýlových čoček. Na brýlovém středu je upevněná trubička s vnitřním závitem, která dává při zpracování možnost použít buď klasickou matičku nebo šroubek s plochou hlavičkou a minimalizovat tak místo, kde se čočky špatně čistí.

Jedna série této značky je také speciálně navržená pro používání v motocyklové helmě. Všechny brýlové středy jsou vyrobeny bez zbytečných spojů z jednoho kusu titanu.

Díky použití moderních materiálů bylo u brýlí TAG Heuer dosaženo 18× vyšší pevnosti, než je v EU běžné.
Často se stává, že praktické věci bývají nevzhledné. Nadčasový, sportovně elegantní design kolekce TAG Heuer se této tradici vymyká.

Rožmberská optika - Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím