Luxusní brýle TAG Heuer

VÝPRODEJ!

Tuto značku brýlí již vyprodáváme, výrobce končí s distribucí v ČR.

Švýcarský výrobce TAG Heuer vytvořil ojedinělou koncepci malosériových brýlových obrub s cílem maximálního komfortu nošení - to byla vize, která stála na počátku. Na základě tohoto zadání vznikl unikátní koncept brýlí TAG Heuer avant-garde eyewear s pružnými stranicemi z beta-titanu s tvarovou pamětí – model Reflex.

Jádro s proměnným profilem umožňuje zároveň vysokou flexibilitu i tvarovatelnost stranic kolem spánků a boltců uší. Ty ve výsledku přiléhají pohodlně k hlavě, citlivých partií se nemusí vůbec dotýkat, navíc jsou potažené speciálním barvitelným polymerem a díky poddajnosti tohoto polymeru naprosto netlačí a přitom nepadají.

TAG Heuer vytváří brýle jako skutečné šperky

Modelová řada se postupně rozšířila i o typy

  • s acetátovými stranicemi, celoobrubové z injektovaného polymeru,
  • designové ze speciální odlehčené oceli,
  • sluneční z polymeru s hedvábným efektem
  • a nejnověji o model Automatic s opět patentovaným systémem automatického otevírání stranic.
  • A vedle toho byla již před 3 lety představena řada C-flex, kde původní titan potažený elastomerem nahradil 100% pružný karbon.

Všechny brýlové středy jsou vyrobeny bez zbytečných spojů z jednoho kusu titanu. Vzhledem k exkluzivitě brýlí TAG Heuer avant-garde eyewear asi nepřekvapí, že každý kus má své sériové číslo uvedené na garanční kartičce, která je součástí balení. Řada výrobních postupů je chráněna patentem.

Nejluxusnější kolekce značky se jmenuje L-type a její nová generace L-type LW a lze ji koupit pouze ve vybraných optikách, které musí splňovat nejpřísnější požadavky na kvalitu obsluhy a poskytovaný servis. Ať už se jedná o vybavení nejmodernějšími přístroji na měření zraku, případně zábrus čoček nebo o kvalifikaci personálu

Použité materiály

  • kůže (hovězí, krokodýlí a hadí)
  • antialergický elastomer
  • kovové části s povrchovou úpravou
  • platina, palladium nebo speciální parou nanášená antracitová keramika

TAG Heuer Avant – Garde eyewear

uvádí na trh absolutní novinku, a to dioptrické brýle C-Flex s pružnými monolytickými stranicemi, které jsou celé vyrobeny z karbonu.

Jejich tvůrci, kteří se při práci inspirovali postupy výroby komponent podvozku F1 a výzkumy v leteckém průmyslu, dokázali vyvinout technologii, jež všem zákazníkům značky TAG HEUER zaručí bezkonkurenční komfort. Karbonové stranice brýlí C-Flex mají výjimečně nízkou hmotnost a dlouhou životnost.

Karbonová vlákna totiž nejenom nestárnou, ale nepodléhají únavě materiálu ani korozi a současně jsou pak desetkrát pevnější než jejich kovová obdoba.

Panorama

Model Panorama od TAG Heuer avant-garde eyewear je první dioptrický štít na světě. Tato novinka umožňuje panoramaticky korigované celé zorné pole = 180° dokonalého vidění. Titanové pružné stranice v pěti barvách a unikátní systém vzájemného spojení obou částí štítu jen podtrhují jedinečnost tohoto modelu.

L-TYPE THE GT SPIRIT

L-type představuje naprostou špičku v modelové řadě sportovně luxusních brýlí TAG Heuer. Vnější část stranic je vyrobená z pravé kůže, vnitřní část z protiskluzového elastomeru a právě způsob spojení těchto odlišných materiálů je chráněn patentem a umožňuje bezproblémový ohyb stranic i přes jejich větší mohutnost, jejich naprostou přizpůsobitelnost a zároveň snadnou výměnu vnitřních částí.

Legendární značka TAG Heuer, spojená především s luxusními hodinkami a vozy F1, vytvořila unikátní koncept brýlí, které svého majitele zároveň reprezentují, dávají mu pocit pohodlí a jsou použitelné pro každou příležitost.


Rožmberská optika - Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím