26. - 29. září 2014 - Silmo - veletrh oční optiky v Paříži

26. - 29. září 2014 proběhl další ročník pařížského veletrhu brýlí a oční optiky

Veletrh SILMO vznikl v r. 1967 ve francouzském Oyonnax a od té doby se vypracoval na špičkovou profesní událost v oční optice. Dnes se může chlubit 900 vystavovateli z celého světa, kteří zastupují 1 350 značek. Na veletrh se každý rok přijede podívat zhruba 34 000 návštěvníků, z nichž většina je zahraničních (mimo Francie).

Velké značky z oboru brýlí, luxusní značky, sportovní a módní značky - rozmanitá nabídka z celého světa, která reaguje na vývoj trhu a na požadavky zákazníků.

Další významnou akcí je SILMO ACADEMY, která letos oslaví 5. narozeniny. Jedná se o semináře, které jsou považovány za událost poskytující odborné vyškolení v oblasti různých aspektů vidění. V r. 2013 se kolokvium zaměřilo na čtyři hlavní témata: zrak a sportovní aktivita, periferní vidění, oko a světlo, refrakční vady oka. Každý, kdo se zaměřuje na některou z uvedených oblastí, měl možnost představit svou činnost nebo své poznatky, a to buď formou osobního proslovu nebo písemně prostřednictvím propagačního stojanu.

Rožmberská optika - Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím