EXmoda

Značka Exmoda okamžitě rozpoznatelný kód, který Vás zatáhne do struktury brýlí znovu a znovu, stane se Vaší hnací silou a časem povýší z role stylového dekorativního prvku až k high-tech detailu. Tyto brýle mají funkci v rozmezí od pravoúhlých tvarů až oválné s ostře definovanými geometrickými úhly nebo po měkké a vlnité křivky.

Vzory jsou inspirovány benátskou mozaiky, surrealistickými obrazy, graffiti a psychedelickými látkami. Hmatový vjem a představivost jsou hlavní prvky těchto acetátových modelů s trojdimenzionálním XY logem. Dopřejte si pohled s neobvyklými detaily, které byly získány z šikovné ruční práce na horní oblasti skel, v nichž se objevují např. tečky se stylizovanou růží či listy.

Barevné kombinace jako oranžová a lila, fialová a zelené jablko či bílá a modrá mohou jen rozhýbat svůj nápadný vzhled. Jejich vlastnosti odrážejí hledání návrháře stylu - přední obdélníkový kus v dvojbarevném kovu, boční otvory a celý rámeček inspirovaný 60.léty a vzory tyrkysových vln, smaragdových arabesek či fialovými a modrými květy. Nová kolekce Exmoda je jednoduše velmi moderní.

 

Rožmberská optika - Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím